BERU

Koncernas Federal-Mogul įkurtas 1899 m. Detroite, JAV. Koncernas nuolat auga dėl vykdomų kitų įmonių įsigijimų. Šiuo metu kompanija turi daugiau nei 55’000 darbuotojų ir veikia 24 šalyse.

Kompanijos tiekiami produktai atsarginių automobilių dalių rinkai yra žinomi šiais ženklais: AE®, Goetze®, Glyco®, Nüral®, Payen® variklio dalys; MOOG® važiuoklės dalys; Ferodo® ir Jurid® stabdžių dalys; BERU® dalys uždegimo sistemai; Champion® lemputės, žvakės, valytuvai, filtrai ir stabdžių dalys.
Bendrovės produktai leidžia pagerinti degalų sutaupymą, mažesnį išmetamų teršalų kiekį ir didesnę transporto priemonių saugą.

BERU – tai daugiau nei 100 metų patirtis variklio paleidimo ir uždegimo technologijose. Beveik visi pagrindiniai automobilių ir komercinių transporto priemonių gamintojai naudoja BERU produktus. Kiekvieną dieną milijonai vairuotojų remiasi šias variklio dalis, kad užvestų savo transporto priemones ir optimizuotų variklio našumą.
Visos BERU gamybos vietose, kurios yra sertifikuotos pagal DIN EN ISO 9001 ir ISO TS 16949, išlaikoma nuosekli kokybė. Visa produkcija taip pat atitinka aplinkosaugos standartą ISO 14001.

www.beru.federalmogul.com