GKN

Yra tik keletas automobilių detalių gamintojų, kurie kaip GKN gali atsekti savo paveldą prieš 250 metų. Iki pat jos atsiradimo šaknų, kai 1759 m. buvo įkurta Velso plieno gamykla Dowlais’e. 1900 pradžioje Tom’ui Guest’ui kilo idėja suderinti šį valdomą verslą su veržlių bei varžtų specialistu Arthur’u Keen’u ir pasaulio medsriegių gamybos lyderiu Nettlefolds’u – taip gimė GKN šiuo vardu (iš pirmųjų pavardžių raidžių).

GKN yra automobilių transmisijos sistemų ir komponentų gamybos lyderė, projektuojanti, gaminanti paslaugų sistemas bei dalis originalios įrangos gamintojams visame pasaulyje. Bendrovė turi virš 160 gamybos pastatų, paslaugų centrų bei atstovybių daugiau nei 30-yje šalių.

Originalioje automobilių pramonėje GKN Driveline yra stiprus pramonės lyderis pusašių sistemose, tiekiantis ne tik naujas technologijas, bet ir aukščiausio lygio paslaugas visame pasaulyje.

Atsarginių dalių rinkoje GKN Driveline NMA padalinys tiekia aukščiausios kokybės detales SPIDAN® ir LÖBRO® prekiniais ženklais. Tai platus asortimentas kardaninių velenų, pusašių, lanksčiųjų šarnyrų (granatų). SPIDAN® ar LÖBRO® pusašiai užtikrina aukščiausią kokybę bei optimalų važiavimo saugumą. Pusašių lankstai ir gaubtai tiekiami komplektuose su tvirtinimo detalėmis bei tepalu.

www.gknservice.com/lt