Goetze

Koncernas Federal-Mogul įkurtas 1899 m. Detroite, JAV. Koncernas nuolat auga dėl vykdomų kitų įmonių įsigijimų. Šiuo metu kompanija turi daugiau nei 55’000 darbuotojų ir veikia 24 šalyse.

Kompanijos tiekiami produktai atsarginių automobilių dalių rinkai yra žinomi šiais ženklais: AE®, Goetze®, Glyco®, Nüral®, Payen® variklio dalys; MOOG® važiuoklės dalys; Ferodo® ir Jurid® stabdžių dalys; BERU® dalys uždegimo sistemai; Champion® lemputės, žvakės, valytuvai, filtrai ir stabdžių dalys.
Bendrovės produktai leidžia pagerinti degalų sutaupymą, mažesnį išmetamų teršalų kiekį ir didesnę transporto priemonių saugą.

GOETZE yra vienas iš seniausiai žinomų detalių gamintojų pavadinimų, tiekiantis rinkai techniškai pažangias sudedamąsias dalis, kurios žymiai sumažina degalų suvartojimą ir mažina išmetamų teršalų kiekį, sumažina trintį ir pratęsia variklio tarnavimo laiką.
Klientai gali rinktis iš plataus GOETZE asortimento, kurį sudaro 1600 stūmoklinių žiedų rinkinių ir 370 tipų cilindrų įdėklų. Šios detalės tinka daugiau kaip 6000-iams variklių rūšių, nuo ekonomiškų miesto automobilių iki sunkiųjų, komercinių ir pramoninių transporto priemonių bei laivų variklių.

http://www.fmmotorparts.eu/brands/goetze.html