Lemförder

ZF koncernas yra pasaulinis lyderis važiuoklės ir pakabos technologijų bei aktyvaus ir pasyvaus automobilių saugumo srityse. Kompanijoje dirba daugiau nei 137’000 darbuotojų 40-tyje pasaulio šalių. 2016 m. ZF koncernas pasiekė 35,2 mlrd.EUR apyvartą. Apie 6 proc. Pardavimų sumos ZF investuoja į tyrimus, užtikrindama nenutrūkstamą inovatyvių technologijų diegimą.

ZF yra vienas didžiausių detalių tiekėjų automobilių pramonei visame pasaulyje, o po TRW kompanijos įsigijimo 2015 m., tavo antru pagal dydį koncernu pasaulyje šioje srityje.

ZF prekių ženklai yra: SACHS, Lemforder , TRW.

Lemforder: gamintojo internetinis puslapis

Modernaus automobilio pakabos dalyje yra sumontuota iki 70 skirtingų atskirų dalių, kad užtikrintų geriausią įmanomą saugumą ir maksimalų komfortą. Lemforder pakabos dalys atsarginių dalių rinkai yra gaminamos išlaikant tą pačią kokybę, kaip ir originalių dalių rinkai tiekiamoms prekėms. Visame pasaulyje apie 50 transporto priemonių gamintojų naudoja ZF vairavimo sistemos ir važiuoklės detales naujuose automobiliuose ne tik dėl aukštos kokybės ir ilgo tarnavimo laiko, bet ir dėl to, jog Lemforder produktai užtikrina maksimalų važiavimo komfortą ir dinamiką.