Mahle

Kompanija Mahle įkurta 1920 m. Šiuo metu joje dirba 78’000 darbuotojų, iš kurių 6000 yra tyrimų ir plėtros inžinieriai. Mahle produktai gaminami 170 gamybos vietų penkiuose pasaulio žemynuose ir 15 mokslinių tyrimų ir plėtros centrų. Kompanijos apyvarta yra apie 13 mlrd.EUR.

Beveik 25’000 pardavimo partnerių visame pasaulyje pasitiki Mahle atsarginėmis dalimis. Daugiau nei 140 žinomų variklių ir transporto priemonių gamintojų naudoja Mahle variklio komponentus ir filtrus – nuo Alfa Romeo, Audi ir BMW iki Ducati, Ferrari, Fiat, Ford, General Motors, Harley Davidson bei Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo, Yamaha.

Šeši Mahle prekėms ženklai pristato naujoves ir bekompromisę kokybę – tai MAHLE Original, Knecht, BEHR, Metal Leve, Izumi ir Clevite. Mahle produktai yra: stūmokliniai žiedai, termostatai, oro, salono, tepalo ir kuro filtrai, turbokompresoriai. Šiandien MAHLE produktai yra įmontuoti kas antrame automobilyje visame pasaulyje; tai nenuostabu, nes bendrovė yra viena iš 30 didžiausių automobilių dalių tiekėjų.