SACHS

ZF koncernas yra pasaulinis lyderis važiuoklės ir pakabos technologijų bei aktyvaus ir pasyvaus automobilių saugumo srityse. Kompanijoje dirba daugiau nei 137’000 darbuotojų 40-tyje pasaulio šalių. 2016 m. ZF koncernas pasiekė 35,2 mlrd. EUR apyvartą. Apie 6 proc. Pardavimų sumos ZF investuoja į tyrimus, užtikrindama nenutrūkstamą inovatyvių technologijų diegimą.

ZF yra vienas didžiausių detalių tiekėjų automobilių pramonei visame pasaulyje, o po TRW kompanijos įsigijimo 2015 m., tavo antru pagal dydį koncernu pasaulyje šioje srityje.

ZF prekių ženklai yra: SACHS, Lemforder , TRW.

SACHS: gamintojo internetinis puslapis

SACHS – tai aukščiausios kokybės atsarginės automobilių dalys, pagamintos Vokietijoje. SACHS gamina atsargines detales beveik visų markių europietiškiems ir azijietiškiems automobiliams.
Nepriklausoma ekspertizė ir inovatyvios technologijos užtikrina, kad SACHS automobilių dalys yra ypatingai patikimos, saugios ir ilgai tarnaujančios. Daugybė gerai žinomų automobilių gamintojų gamina automobilius naudodami SACHS produktus: kasmet daugiau nei 10 milijonų naujų transporto priemonių su įmontuotais SACHS amortizatoriais išvažiuoja iš fabrikų gamybos linijų.

UAB “Autodalys” tiekia į rinką SACHS sankabas, smagračius, amortizatorius, atramas, apsaugines gumas.