Mahle Industry – Vokietijoje įkurta kompanija, viena iš filtrų gamybos lyderių pasaulyje. Mahle filtrai naudojami metalo, medžio, gumos ir plastiko apdirbimo, maisto, popieriaus ir pakavimo pramonėje, energetikoje, laivyboje, aviacijoje, kėlimo, žemės ūkio, kelių remonto, sunkiasvorėje, gaisrų gesinimo technikoje ir kitose srityse.

Mahle Industry jau daugiau kaip 50 metų gamina hidraulinius ir tepalų filtrus. Mahle hidraulinius ir tepalo filtrus pradėjo gaminti praėjusio amžiaus šeštąjame dešimtmetyje. Novatoriški filtrų gamybos sprendimai ir išskirtinė filtrų kokybė sąlygojo, kad Mahle tapo viena pirmaujančių pasaulyje hidraulinių ir tepalų filtrų gamintoja.

Hidraulinės sistemos filtravimo kokybę lemia filtravimo elementų kokybė. Kokybiškų filtravimo elementų parinkimas, bei savalaikis jų keitimas yra būtinas siekiant užtikrinti sėkmingą hidraulinės sistemos darbą. Daugiasluoksnė Mahle filtrų elementų struktūra leidžia juos taikyti įvairiose situacijose, bei užtikrina kokybišką skysčio filtravimą.

Mahle pramoniniai filtrai – puiki kokybė už gerą kainą.