GKN – vienintelis pilnai sukomplektuotų OEM kokybės kardaninių velenų tiekėjas atsarginių dalių rinkoje.

Pagrindinės savybės:

Vienos, dviejų ar trijų dalių velenų konstrukcijos;

Įvairūs fiksuoti, slankiojantys are tripoidiniai lankstai;

Naujausios GKN lankstų technologijos;

Aukšto tikslumo balansavimas;

Sprendimai mažiems ir dideliems lenkimo kampams.

Kiekvienas kardaninis velenas – tai unikalus inžinierinis produktas. Stiprumas, standumas, tikslus balansas ir maža masė yra esminės kardaninių velenų savybės, užtikrinančios ilgaamžiškumą bei minimalų mechanikoje naudojamo parametro NVH (triukšmas, vibracijos, grubumas) lygį. Veleno lankstai ir movos turi atlaikyti dideles eksploatacines apkrovas, esant dideliems kampams bei reikšmingiems ilgio pokyčiams dėl susidarančio santykinio poslinkio tarp ašių ir pavarų dėžės lengvuosiuose automobiliuose. Šalia to, visureigiuose velenus papildomai veikia didelės dinaminės ir smūginės apkrovos. Unikali „GKN Driveline“ patirtis bei novatoriški sprendimai naudojami kuriant specialius avarijoms pritaikytus velenus. Tai užtikrina ne tik patogesnę, bet ir saugesnę važiavimo patirtį.

Originaliai sukurtos visų varomų ratų visureigiams, sistemos šiuo metu naudojamos visuose transporto priemonių segmentuose, įskaitant net ir sportinius automobilius. Kadangi visureigių ir visų ratų varomų automobilių skaičius nuolatos didėja, automobilių dirbtuvėms vis dažniau tenka susidurti su kardaninių velenų klausimais. Dėl daugelio techninių priežasčių GKN pakeitimui tiekia tik sukomplektuotus kardaninius velenus ir visada rekomenduoja pakeisti sugedusius velenus pilnai.

GKN – ne tik pasaulinės rinkos lyderis šioje originalios įrangos srityje, bet ir vienintelis tiekėjas nepriklausomoje antrinėje rinkoje, siūlantis vienos, dviejų ar trijų dalių kardaninius velenus. Todėl nepriklausomi autoservisai gali įsigyti identiškus originaliems SPIDAN/ LÖBRO velenus tiesiai iš oficialaus GKN autodalių platintojo – UAB „Autodalys“.